Hammer – Buty, w których zdobywa się świat

Hammer to polska manufaktura obuwia, która kreuje kobiecy styl od 1982 roku. Oferta marki stanowi odpowiedź na zmieniające się i stale wzrastające potrzeby kobiet, oczekujących najwyższej jakości ubrań, w których będą wyglądać i czuć się pięknie i niezwykle komfortowo. Buty Hammer łączą te cechy, dlatego wybierają je zarówno kobiety poszukujące klasycznej elegancji, nowoczesne i stawiające na najnowsze trendy, jak i te, dla których najlepsze buty to takie, w których mogą spędzić w biegu cały dzień. Marka stawia na kobiecość, w różnych jej odsłonach, zarówno codziennej, biznesowej, jak i wieczorowej. Twórcy marki śledzą światowe trendy i wybierają dla swoich Klientek te najciekawsze, proponując niebanalne rozwiązania i modele butów, które po prostu chce się mieć.

Buty Hammer projektowane są przez kobietę i tworzone przez zespół fachowców, złożony w większości z kobiet, dlatego w każdej ich parze łączą się piękno i wygoda. Hammer od początku istnienia stawia na najwyższą jakość, wykorzystanie do kolekcji najlepszych materiałów, tworzenie w trybie slow fashion, a także na lokalną produkcję. To wszystko sprawia, że markę pokochały już rzesze kobiet, a stałe Klientki od lat wracają po kolejne pary. Nic dziwnego. Hammer, to buty, w których zdobywa się świat!

Marka poza kolekcjami realizuje także indywidualne zamówienia, tworząc wyjątkowe i unikatowe pary, a także wykonuje zamówienia dla firm, pragnąych dołączyć do swojej oferty buty własnej marki.

Sklep On-line